Off road wedstrijd Nieuwpoort – uitslagen

Op zaterdag 30 November 2019 : Perfecte weersomstandigheden bij de jaarlijkse Wallencross, veel zon, geen wind.
De overvloedige regen in de voorafgaande dagen en de natuurlijke hindernissen zorgden echter wel voor een zwaar parcours.
Daar lieten de in totaal 333 deelnemers/deelneemsters in de diverse categorieën zich echter niet door afschrikken.

Het parcours was wederom volledig op en rond de Noord-Oost wal uitgezet.
Vanaf deze wal kon het publiek genieten van mooie strijd langs de Lek, rondom en zoals gebruikelijk dóór de gracht,
kris kras door ‘het dalletje’, glibberend om de parkeerplaats en slalommend richting finish op ‘het Hooft’.

Moe maar voldaan werd er uitgebreid nagepraat tijdens de afterparty/prijsuitreiking in café de Dam.

Alle deelnemers/vrijwilligers/sponsors en andere betrokkenen worden hartelijk bedankt voor hun bijdrage aan deze mooie dag.

Stichting Sportevenementen Nieuwpoort Langerak.

Volledige uitslagen op www.janvanarckel.nl/wintercompetitie

Foto-reportages op www.janvanarckel.nl/fotos
Facebook: stichting sportevenementen nieuwpoort langerak
Facebook: nieuwpoort.nu

Uitslag A-klasse:

1. Wim de Bruin (Hardinxveld-Giessendam)
2. Kelvin vd Dool (Hoogblokland)
3. Max de Jong (Giessenburg)

Uitslag B-klasse:
1. Sten Hopstaken (Noordeloos)
2. Matthias Hoogendoorn (Groot-Ammers)
3. Bart Wolthuis (Hank)

Uitslag B Masters-klasse:
1. Ron Timmer (Schelluinen)
2. Hans-Jos Liefhebber (Giessenburg)
3. Jacco van Mastricht (Nieuwendijk)

Uitslag C-klasse:
1. Dieke van Wilgen (Arkel)
2. Noa Stolk (Nieuwendijk)
3. Geerie de Bruin (Hardinxveld)

Uitslag D-klasse:
Jongens:
1. Matthijs Bink (Rijen)
2. Jost vd Streek (Ottoland)
3. Bjorn van Waardenburg (Rhoon)

Meisjes:
1. Elena Poppelaars (Sleeuwijk)
2. Lisa van Heel (Zaltbommel)
3. Jiska Verspuij (Noordeloos)

Uitslag E-klasse:
Jongens:
1. Luuk Wolthuis (Hank)
2. Julian te Winkel (Rotterdam)
3. Robin van Bruggen (Ridderkerk)

Meisjes:
1. Joy den Braver (Den Hoorn)
2. Reza Roks (Fijnaart)

Uitslag F-klasse:
Jongens:
1. Bas Herman (Nootdorp)
2. Brett Timmer (Papendrecht)
3. Roan Kerklaan (Delfgauw)

Meisjes:
1. Rosalie van Bruggen (Ridderkerk)
2. Imke van Houwelingen (Hardinxveld)
3. Marilene vd Graaf (Groot-Ammers)

Uitslag G-klasse:
Jongens:
1. Erik Bikker (Rotterdam)
2. Niek Wolthuis (Hank)
3. Max van Kolfschoten (Giessenburg)

Meisjes:
1. Julia Herman (Nootdorp)
2. Nikita Verhoeven (Kaatsheuvel)
3. Marit Elgersma (Waspik)

Geplaatst in Nieuwsbericht en getagd met , , , .